2 vnt SC/UPC-Skaidrus Laidas (BLSK) 0,9 mm SM(9/125)G657A1-10m-Nematomas kabelių ir Optinio Pluošto Galiuku

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

1 Aprašymas

Taikymo skaidraus pluošto kabelio jungtis sistema dažniausiai naudojami montuojant šeimos, galite supaprastinti statybos sąlygas, ir neturi įtakos interjero dekoravimo poveikį.

2 Funkcija

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

Geras pakeičiamumą

Geras Patvarumas

Aukštos temperatūros stabilumas.

Aukščiausios Kokybės Standartas PC/UPC/APC Poliravimas

Standartas: IEC B Klasės

3 Optinių charakteristikų Punktas PC UPC APC Bandymų Bangos ilgis (nm ) 1310nm&1550nm Įterpties Nuostoliai Max (dB) 0.25 Grįžti Nuostolis (dB) 50 55 60

3D Specifikacijos: Prekės UPC APC Φ0.125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0.25mm Kreivės Spindulys(mm)) 7~25 10~25 5~12 Apex Kompensuoti(um) ≤50 Pluošto Aukštis(nm) -0.5 Poliravimo Kampas(°) 8±0.3

Kaip Naudoti

Žymos: pluošto galiuku, optinio pluošto galiuku, sc sc, Pigūs pluošto galiuku, Aukštos Kokybės šviesolaidinį galiuku, Kinija sc sc Tiekėjų

Įrenginio Tipas Pakuotė
Pakuotės Dydis 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
Pakuotės Svoris 0.09kg (0.20lb.)
Optinio Pluošto Tipas Vienos rūšies (9/125) G657A1
Suderinamas Individualų Prekių Ženklus
Elemento Ilgio 10m
Laido Dydis 0,9 mm
jungtis SC/UPC
Modelio Numeris P01-011
Buferio Spalva Skaidrus Laidas (BLSK)
pakavimas 2vnt per didelis poly bag
Ilgis 10m
Jungties tipas SC/UPC
Medžiaga Skaidrus Laidas (BLSK)
Prekės Pavadinimas CICVCHC

Parašyti atsiliepimą

2 vnt SC/UPC-Skaidrus Laidas (BLSK) 0,9 mm SM(9/125)G657A1-10m-Nematomas kabelių ir Optinio Pluošto Galiuku

2 vnt SC/UPC-Skaidrus Laidas (BLSK) 0,9 mm SM(9/125)G657A1-10m-Nematomas kabelių ir Optinio Pluošto Galiuku

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų