MP Soundbrenner Impulso Nešiojami Metronome

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Soundbrenner Pulsas yra metronome, kad jums patinka naudoti. Tai praktiški, sumanūs ir maitina vibracija. Sukurti roko kieto vidinio ritmo jausmą – žaisti su daugiau greitis ir tikslumas – nemokamai jūsų protas ir sutelkti pridėti daugiau manote, kad jūsų muzika – žaisti su visiškai pasitiki, – kapitonas sunkiausių dalių savo dainas.

Kaip Nešioti

Kiekvieną Soundbrenner Impulso ateina su dviejų juostų. Trumpas juosta yra skirta riešo ir taip pat gali būti dėvėti vaikams, ilgai juosta yra skirta viršutinės rankos ir kojos. Priklausomai nuo prietaiso ir pageidavimus galite išbandyti namuose, kokią vietą norite ir patogiai pereiti iš juostų.

Aparatūros Kontrolė

Jūs galite pakeisti tempą sekundės neatsižvelgiant į išmanųjį telefoną iš kišenės. Tiesiog bakstelėkite savo pirštus ant Soundbrenner Impulso ir tempą seks jūsų čiaupai. Tai stebuklinga. Taip pat galite pasukti ratuką į kairę ir į dešinę norėdami padidinti arba sumažinti BPM, ir atlikti dukart bakstelėkite galite paleisti ir sustabdyti metronome, bet kuriuo metu.

Multi-Player Sinchronizacija

Padėti ansambliai ir orkestrai žaisti su roko kieta tikslumo, mes sukūrėme Multi-Player Syncronization. Prijungti iki 5 Soundbrenner Impulso į vieną išmanųjį telefoną, kuris tarnauja kaip meistras į visus įrenginius. Per kelias sekundes jūs galite žaisti kartu, jaučia ritmą, puikią sinchronizaciją.

DAW, skirtą "Mac"

Soundbrenner DAW Priemones, skirtas " Mac OS X buvo sukurta mūsų patyrusiems vartotojams. Tiesiog paleisti programą ir jis bus rodomas kaip MIDI Laikrodis paskirties mėgstamus Skaitmeninių Garso Darbo vietų. Jis bus automatiškai reguliuoti tempą, kad Soundbrenner ką jūs nustatėte DAW.

SAVYBĖS 7x daugiau galingas, nei vidutinis vibracijos išmaniųjų Tinkinti laiko parašų ir padalinius, nustatyti kirčio Nuorodą iki dešimties prietaisus "Bluetooth" ryšiu į vieną telefoną ar planšetinį kompiuterį ir pajusti ritmą kartu Soundbrenner Pulsas gali gauti įėjimas iš visų didžiųjų DAWs per MIDI Naudoti ji tyliai arba pridėti spragtelėjimas grojo per savo ausines ar garsiakalbius sviecia sinchronizuoti su vibracija, jį išjungti arba pasirinkti spalvas programėlių Kurti ir išsaugoti ir savo ritmus ir organizuoti juos nustatyti sąrašus Bakstelėkite savo pirštus ant Soundbrenner Impulso ir jis bus sekti savo tempą

Laikyti sinchroniškai su ritmu palieskite, kad Soundbrenner Pulsas!

Žymos: Metronome, Pigūs metronome, MP Soundbrenner Impulso Nešiojami Metronome

Pakuotės Svoris 0.4kg (0.88lb.)
Pakuotės Dydis 12cm x 8cm x 8cm (4.72in x 3.15in x 3.15in)
Įrenginio Tipas gabalas
Tipas Metronome
Prekės Pavadinimas IM

Parašyti atsiliepimą

MP Soundbrenner Impulso Nešiojami Metronome

MP Soundbrenner Impulso Nešiojami Metronome

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų