Profesinės Liuqin Lignum vitae Liu Čin Kinijos Liutnia Mandolina Tradicinis Muzikos Instrumentas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Į liuqin yra keturių styginių Kinijos mandolina su kriaušės formos kūną. Jis yra mažo dydžio, beveik miniatiūrinė kopija kitu Kinijos nupeštos muzikos instrumentu, pipa. Į visus jo balsas yra daug didesnis nei pipa, ir ji turi savo ypatingą vietą Kinų muzika, ar orkestro muzikos ar solo kūrinius. Tai buvo rezultatas modernizavimo jos naudojimas pastaraisiais metais, todėl palaipsniui aukštis statusą liuqin iš akompanimentas priemonė Kinijos liaudies operos, pasakojimo muzikos, t. y. Sudžou pingtan, šiaurės Jiangsu, pietų Kinija ir Anhui, kad priemonė gerai vertinama dėl savo unikalios tonų ir garsinių sąvybių. Pozicija priemonė yra mažesnis nei pipa, vyksta įstrižai, pavyzdžiui, Kinijos ruan ir yueqin. Kaip ruan ir, skirtingai nei pipa jos stygos yra padidėjusi iki tilto ir gru jau dviejų garsių soundholes. Galiausiai, priemonė yra žaidžiamas pasiimti su panašia techniką tiek ruan ir yueqin, kadangi pipa yra žaidžiamas su pirštais. Todėl liuqin dažniausiai grojo ir dvigubai daugiau tų su ruan ir yueqin patirtis.

Nors, kaip ir didesnių Kinijos pipa, ji gali atrodyti kaip liutnia, tiesą sakant, nei pipa, nei liuqin faktinė kaklo, kaip gru kūną apima visą stygos galva priemonė, todėl tiek liuqin ir pipa iš tikrųjų nešiojamą citrų.

Istorijos liuqin praėjo įvairių pavadinimų, kad, visų pirma, liuyeqin, tai reiškia, gluosnio lapo formos dokumentas. Tai buvo originalus terminas liuqin, kuris yra matomoje vietoje trumpinio terminas liuyeqin. Kitos nuoroda į liuqin yra tu pipa (土琵琶), pažodžiui tai reiškia, nerafinuota, pipa, nes minėtų dimunitive dydis ir panašus į liuqin į pipa. Per visą savo istoriją liuqin atėjo variantų-nuo dviejų (kuris turėjo tik pusantros oktavas) penkių stygų. Tačiau, kuo pirmtakas modernus keturių styginių versija priemonė pasirodė ir patyrę populiarumas per Tang Dinastija (AD 618 - 907). Ši versija turėjo tris eilutes, ir buvo naudojami tik akompanimentas tikslais tradicinės operos, kaip minėta anksčiau. Trijų styginiai liuqin išliko naudoti daug dinastijos Kinijoje nuo Tang Dinastijos iki pabaigos 20-ojo amžiaus. Į tunets buvo naudojamos taip D-G-D ir D-A-D. Su modernizavimas, tradicinė Kinų muzika 1970 m., keturių styginių liuqin buvo sukurtas kaip pagerinti savo muzikinį spektrą, ir kūno priemonės buvo išplėsta leisti žaidėjui rankena priemonė, su lengvesnė. Ten, tačiau vis dar lieka penkios-styga liuqin, kuris buvo sukurtas su A-D-A-D-A paieška, siekiant patenkinti poreikius, dėl alto liuqin 1975:) Istoriškai, liuqin buvo dažniausiai gaminami iš willow medienos, o specialistų naudojami versijos pagamintas iš aukštos kokybės raudonojo sandalmedžio arba raudonmedžio. Šiuolaikinės versijos, tačiau, priekiniai valdyba yra pagamintas iš tong medienos (桐木) ir kitoje pusėje, raudonojo sandalmedžio, kaip panaši į istoriniai tipai.

Žymos: Muzikos Instrumentai, muzikos instrumentas, priemonė mandolina, Pigūs muzikos instrumentai, Aukštos Kokybės priemonė, muzikinis, Kinija priemonė mandolina Tiekėjų

Pakuotės Dydis 66cm x 26cm x 15cm (25.98in x 10.24in x 5.91in)
Pakuotės Svoris 3.0kg (6.61lb.)
Įrenginio Tipas gabalas

Parašyti atsiliepimą

Profesinės Liuqin Lignum vitae Liu Čin Kinijos Liutnia Mandolina Tradicinis Muzikos Instrumentas

Profesinės Liuqin Lignum vitae Liu Čin Kinijos Liutnia Mandolina Tradicinis Muzikos Instrumentas

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų